Zen žen eBook

Fatimma.cz Zen žen Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zen žen! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zen žen a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Zen žen.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,26 MB

ISBN: 9788074328701

POPIS
Slavný komiksový seriál Lely Geislerové vychází poprvé knižně a ve formátu, který se v žádné kabelce ani plátěné tašce neztratí. Kniha o ženách, ale nejen pro ženy. Kniha o tom, jaké to je, být dcerou, mámou, kamarádkou, manželkou nebo milenkou. Rozchody, filozofování nad vínem, milostné trapasy, zlobivé děti, nemožní partneři, cynické matky, a ještě trocha vína… Autorčin nadhled, humor a cit pro psychologický detail však důvěrně známé situace povyšují na zábavné etudy z nekonečného seriálu mezilidských vztahů. Přes dvě stovky epizod ze života moderní ženy představuje to nejlepší ze stripu, který několik let baví čtenářky a čtenáře týdeníku Respekt.
STÁHNOUT ČÍST
OSM ŽEN | Činohra | Národní divadlo moravskoslezské
Všechny informace o produktu Komiks Zen žen - Lela Geislerová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zen žen - Lela Geislerová.
Na území žen / In the Land of Women (2007) | ČSFD.cz
Moje žena je vedená z domu dost asketicky,tvrdí,že až do svých 33 let nikdy nemasturbovala,učila se touhu potlačovat jako něco nemravného.Ani se o tom nedokázala bavit.Změnila ji až návštěva gynekologa.Léčil ji nějakou banální poruchu cyklu spojenou s migrénou.Při vyšetření se ji ptal na všechno možné.Přiznala mu,že je v době menstruace hodně vzrušivá a má ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY