Elementálové - Duchové přírody eBook

Fatimma.cz Elementálové - Duchové přírody Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Elementálové - Duchové přírody! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Elementálové - Duchové přírody a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Elementálové - Duchové přírody.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,34 MB

ISBN: 9788086038704

POPIS
Stalo se vám někdy, že jste v přírodě zahlédli něco záhadného, jemného, nepodobajícího se žádnému známému živočichovi? Nebo že vám malé dítě zcela barvitě vyprávělo o tom, že vidělo skřítky a víly? Nebo jste pozorovali svou kočku, jak si hraje s„něčím” ve vzduchu, co vy ale nevidíte? Nestalo se vám, že jste si byli jisti, kam jste položili klíče, ale ony tam nebyly, jako by vám je někdo přemístil? Nepocítili jste někdy silně něčí přítomnost, přestože jste v místnosti nebo v lese kolem sebe nikoho neviděli? Naše racionální mysl hledá vysvětlení v lomu slunečních paprsků, ve světelné iluzi vyvolané Měsícem, v přehnané fantazii, v rozjitřené představivosti apod. Pokud chcete rozšířit pole možných odpovědí a seznámit se s tradicí, v níž se překvapivě shodují mnohé starodávné národy, začtěte se do knihy prof. Jorge Angela Livragy Elementálové, duchové přírody, která právě vyšla, pro velký zájem již podruhé.Na stránkách této knihy se dozvíte o zázračném světě duchů přírody, který je pro současného člověka už téměř ztraceným tajemstvím.
STÁHNOUT ČÍST
ELEMENTÁLOVÉ - spot Nová Akropolis - YouTube
Elementálové jako ti, kteří jsou slabí a malí a mohou navázat spojení s člověkem, zaplňují mnoho starých knih. Od Sumeru až po evropskou civilizaci - všude měli duchové přírody významnou roli v rámci tehdejšího méně znečištěného a přirozenějšího způsobu života.
Elementálové Duchové přírody / Nejlevnější knihy
Duchové přírody. LIVRAGA Jorge A. Info: Nová Akropolis, 2014 (2., upr.) - váz., 160 str. EAN: 9788086038704 ISBN: 978-80-86038-70-4
SOUVISEJÍCÍ KNIHY