Rozený svůdce eBook

Fatimma.cz Rozený svůdce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rozený svůdce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rozený svůdce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Rozený svůdce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,13 MB

ISBN: 9788024910369

POPIS
Potulná malířka Blue je na dně: nemá domov, rodinu, přátele a teď přišla i o poslední peníze. A právě ve chvíli nejvyšší nouze se objeví krásný princ ve stříbrném sporťáku - fotbalová superstar Dean Robillard.Pohledný a úspěšný Dean má svých problémů dost. Dívka, kterou zrovna naložil do auta, není žádná oslnivá krasavice, ale když ji bude vydávat za svou snoubenku, zbaví se nežádoucí ženské pozornosti a třeba si konečně srovná život.Jenže klid je to poslední, co Deana čeká. Jako egyptské rány mu do života vstupují lidé, na které chtěl navždy zapomenout: matka, jež mu drogovou závislostí zkazila dětství, a otec, stárnoucí rocker, který se o něj nikdy nezajímal. Když se k tomu všemu přidá nevlastní sestřička a jedna nevrlá stará dáma, je toho na neohroženého obránce už trochu moc.Ale ještě je tu hubatá, svéhlavá a neodolatelná Blue… a s její pomocí k sobě snad přece jen všichni najdou cestu.
STÁHNOUT ČÍST
Rozený svůdce (Susan Elizabeth Phillips) | Detail knihy ...
Rozený svůdce. Phillips, Susan Elizabeth. Vydání: Euromedia Group, a.s. 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 88620. Romantický úsměvný příběh dvou zcela odlišných lidí, spojených traumatem osamělého dětství, jejichž náhodné setkání pro oba znamená jedinečnou příležitost, jak zapomenout na všechny staré křivdy.
Rozený svůdce - Susan Elizabeth Phillipsová | KOSMAS.cz ...
Knihu Rozený svůdce z roku 2008 si můžete vyzvednout ve výdejně v Praze - Holešovicích, nebo ji pošleme přímo k vám.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY