Vodoléčba Vincenze Priessnitze eBook

Fatimma.cz Vodoléčba Vincenze Priessnitze Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vodoléčba Vincenze Priessnitze! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vodoléčba Vincenze Priessnitze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Vodoléčba Vincenze Priessnitze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,60 MB

ISBN: 9788027041329

POPIS
Seznamte se s vodoléčebnými postupy dr. Josepha Weisse (1795-1847), současníka světoznámého léčitele Vincenze Priessnitze, a s jeho pohledy na terapeutické, preventivní a profylaktické působení vody, hygieny a diety. Více než 170 let stará kniha určená odborným i laickým čtenářům z doby národního obrození přesahuje pozoruhodným způsobem do dnešního času svým holistickým přístupem k péči o lidské zdraví.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Vodoléčba Vincenze Priessnitze - Joseph Weiss ...
Stezka Vincenze Priessnitze - 7 km dlouhá stezka vede kolem památek (torzo původní léčebné sprchy apod.) a patnácti pramenů: Pražský, trojpramen Adéla, Flóra, Adolf, Polský pramen, pramen Anna či Mariin pramen. Na naučných deskách se nachází informace o historii a současnosti lázní.
Literatura - Literatura | Fenomén Priessnitz ...
Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Priessnitzova 12/299 790 03 Jeseník. Tel.: +420 584 491 111 E-mail: [email protected] Jak se k nám dostanete Další kontakty Priessnitz
SOUVISEJÍCÍ KNIHY