Smrtící klon eBook

Fatimma.cz Smrtící klon Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smrtící klon! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smrtící klon a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Smrtící klon.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,38 MB

ISBN: 9788073593179

POPIS
Na počátku je vražda a její obětí uznávaný newyorský plastický chirurg, dr. Ilcove. Případu se ujme poručík Eva Dallasová, drsná policejní vyšetřovatelka - a jen tak mimochodem manželka miliardáře -, která si poradila už s mnoha nebezpečnými zločinci. Jednou smrtí to ale neskončí a co víc - zdá se, že tentokrát nestojí proti policii vrah, ale vražedkyně. Ze stop DNA totiž vyplývá, že pachatelem je žena. Přesto je na ní něco podivného… Pozoruhodné skutečnosti vycházejí najevo i o zabitém lékaři a jeho ženě. Spustili snad společně projekt, na jehož konci stojí místo krásného nového života ošklivá smrt?
STÁHNOUT ČÍST
Smrtící klon / Nejlevnější knihy
[10] Smrtící svědectví [11] Smrtící soud [12] Smrtící zrada [13] Smrtící svůdnost [14] Smrtící setkání [15] Smrtící pravidla [16] Smrtící portrét [17] Smrtící imitace [18] Smrtící rozdělení [19] Smrtící vize [20] Smrtící posedlost [21] Smrtící klon [22] Smrtící vzpomínky [23] Smrtící zrození [24] Smrtící ...
Smrtící klon (In Death, #21) by J.D. Robb
Hodnocení knihy Smrtící klon / Každá oběť si hledá svého vraha. některá ho i přivede na svět. Poručík Eva Dallasová, vyšetřovatelka z blízké budoucnosti, řeší záhadu podivné ženy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY