Pán země eBook

Fatimma.cz Pán země Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pán země! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pán země a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Pán země.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,42 MB

ISBN: 9788000038643

POPIS
Honba za tajemstvím nevyzpytatelného Virgila Adriana pokračuje. Naši hrdinové, tajný agent James Maukler a detektiv Fix spolu s malým Markem Davenportem a neohroženou slečnou Hortenzií Winthorpovou, se ocitnou uprostřed nejčernější Afriky. Zde už Adrianovi spadla maska a je zřejmé, že jsou v rukou zločince, nebo ještě hůře – v rukou šílence. Když pak podniknou marný pokus o útěk a jsou na hranici života a smrti, napadne je, že hůř už být nemůže. To jsou však na omylu. Může být daleko hůř a čeká je dobrodružství, jaké ještě žádný člověk nepodstoupil. Tajemství pěti světadílů tvrdě odolává pokusům o jeho rozluštění! Knihu doprovodil svými ilustracemi Lubomír Kupčík.
STÁHNOUT ČÍST
Ondřej Neff - Pán vzduchu, Pán země a Pán moří - Alíkoviny ...
Kniha Pán země Přidat komentář. olga8832. 3 12.08.2016. Zjistila jsem, že jsem devítiletý chlapec a jsem ráda :-) ...
Pán prstenů - Wikipedie
Všechny informace o produktu Kniha Pán země - Ondřej Neff, Lubomír Kupčík - Kniha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pán země - Ondřej Neff, Lubomír Kupčík - Kniha.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY