Diplomatické vztahy Československa a Nizozemska eBook

Fatimma.cz Diplomatické vztahy Československa a Nizozemska Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Diplomatické vztahy Československa a Nizozemska! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Diplomatické vztahy Československa a Nizozemska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Diplomatické vztahy Československa a Nizozemska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,23 MB

ISBN: 9788086829586

POPIS
Monografie se zabývá vnitřním životem československého vyslanectví v Haagu. Jednou z výrazných činností československých vyslanců, kterou vyvinul vyslanec Miroslav Plesinger - Božinov a na jeho prácinavázal jeho nástupce na postu vyslance Ivan Krno, byla iniciativa vedoucí k objevení hrobu Jana Amose Komenského v Naardenu. Pozornost se věnuje i působení konzulátů obou států. Součástí publikace jsou i stručné biografie československých a nizozemských vyslanců.
STÁHNOUT ČÍST
Diplomatické vztahy Československa a Nizozemska od 5.56 ...
Všechny informace o produktu Kniha Diplomatické vztahy Československa a USA 1918-1968, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Diplomatické vztahy Československa a USA 1918-1968.
Diplomatické vztahy Československa a Nizozemska v letech ...
Obě vlády obnovily oficiální diplomatické vztahy v roce 1942. V roce 1944, spíše z důvodů mezinárodních než bilaterálních, je povýšily na velvyslanectví. Benešova vláda udržovala až do konce války velvyslanectví v Čchung-čchingu a čínskou vládu u čs vlády v Londýně zastupoval chargé d ´affaires akreditovaný u ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY