Technika Pomodoro eBook

Fatimma.cz Technika Pomodoro Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Technika Pomodoro! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Technika Pomodoro a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Technika Pomodoro.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,74 MB

ISBN: 9788075550699

POPIS
Když si vysokoškolák Francesco poprvé natáhl při učení kuchyňskou minutku v podobě rajčete, nemohl ještě tušit, že právě vynalezl nejpopulárnější time managementovou metodu na světě. Za 30 let své existence se technika Pomodoro stala legendou a dnes tvoří součást pracovní rutiny milionů lidí, kteří poznali výhody střídání přesně vyměřených fází práce a přestávek. Technika Pomodoro u nás vychází poprvé knižně, navíc obohacená o systém řešení vnitřních i vnějších vyrušení a o metody pro týmy.Se zavedením pravidel techniky Pomodoro získáte:- klid, soustředění, sebevědomí a kontrolu nad situací- přesný odhad délky plánované činnosti- schopnost správné reakce na vyrušení během hluboké práce- zrychlení a odhodlání své úkoly úspěšně dokončit- VOLNÝ ČASNechte čas pracovat pro vás. Stačí tužka, papír, minutka a můžete začít.O technice PomodoroZákladem techniky Pomodoro jsou pětadvacetiminutové intervaly hluboké práce prokládané krátkými přestávkami. Po každém bloku čtyř odpracovaných Pomodor přichází delší pauza. Součástí metody je však také plánování a průběžné monitorování denních činností, evidence výsledků a zpracování cenné zpětné vazby, kterou si pomocí jednoduchých záznamů můžete poskytovat sami. Kromě zjednodušení pracovních procesů tak díky technice Pomodoro zjistíte, kolik času a úsilí si různé činnosti skutečně žádají, a již nikdy nepadnete do pasti nesplněných termínů.
STÁHNOUT ČÍST
Technika Pomodoro - Jak poprawić produktywność w 25 minut ...
A Pomodoro technika - tanulj többet, ugyanannyi idő alatt! Célkitűzés Orosz 27 Hozzászólás Bő három hete kezdtem el oroszul tanulni, az alapozás kő keményen folyik, az online táblázatomban pontosan vezetem , hogy melyik nap mi történik és mennyi időt tudok a nyelvvel foglalkozni.
Technika Pomodoro - Francesco Cirillo | KOSMAS.cz - vaše ...
Technika Pomodoro, zgodnie z założeniami jej autora, zawiera kilka dodatkowych elementów, ale Twój sposób jej stosowania w zupełności wystarcza. Ja też staram się jej trzymać w codziennej pracy, ale przyznaję, że nie jest to takie łatwe 🙂 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY