Vetřelec - Covenant eBook

Fatimma.cz Vetřelec - Covenant Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vetřelec - Covenant! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vetřelec - Covenant a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Vetřelec - Covenant.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,84 MB

ISBN: 9788026906476

POPIS
Ridley Scott se vrací do vesmíru, který stvořil, románem Vetřelec - Covenant, novou kapitolou převratných dobrodružství v boji s vetřelci. Posádka kolonizátorské vesmírné lodi Covenant cestou ke vzdálené planetě na druhém konci galaxie objeví, jak se zprvu domnívá, ztracený ráj. Ve skutečnosti však jde o temný svět plný nebezpečí.Když narazí na hrozbu, která se vzpírá veškeré představivosti, musí se pokusit o riskantní útěk.
STÁHNOUT ČÍST
Vetřelec: Covenant očima fanouška: Zrod legendárního ...
Všechny informace o produktu Film Vetřelec: Covenant DVD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vetřelec: Covenant DVD. Vetřelec: Covenant DVD od 161 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
VETŘELEC: COVENANT BD od 249 Kč - Heureka.cz
Vetřelec: Covenant. OBRAZEM: Klumová šla bez kůže na trh. Na večírku děsila jako mimozemšťan 1. listopadu 2019 Na halloweenský večírek německé topmodelky Heidi Klumové se její příznivci těší každý rok. Pokaždé...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY