Manažerský pohovor eBook

Fatimma.cz Manažerský pohovor Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Manažerský pohovor! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Manažerský pohovor a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Manažerský pohovor.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,47 MB

ISBN: 8073670836

POPIS
Kapesní příručka tipů a technik pro všechny, kteří provádějí na pracovišti různé typy pohovorů.Kniha seznamuje čtenáře se základními dovednostmi potřebnými k vedení manažerského pohovoru (s technikami kladení otázek, uměním naslouchat, interpretací řeči těla apod.) a také s různými typy pohovorů (vstupní, hodnotící, poradenská, disciplinární). Ukazuje jednotlivé techniky v kontextu situací, ve kterých je možné je použít, a ilustruje je na konkrétních příkladech.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Manažerský pohovor - John Townsend | Knihy.ABZ.cz
Posláním životopisu a pozváním na pohovor to nekončí. Součástí výběrových řízení na volná pracovní místa bývá už běžně testování. A můžete se hlásit na pozici operátora v call centru nebo nebo na manažerský post, stejně záludným otázkám a úkolům neuniknete.
Manažerský pohovor
Manažerský pohovor - Management do kapsy. John Towsend. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 123 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY