Zátěžová funkční diagnostika ve sportu eBook

Fatimma.cz Zátěžová funkční diagnostika ve sportu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zátěžová funkční diagnostika ve sportu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zátěžová funkční diagnostika ve sportu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Zátěžová funkční diagnostika ve sportu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,56 MB

ISBN: 9788024633596

POPIS
Publikace se uceleně věnuje metodologickým základům zátěžové funkční diagnostiky ve sportu a praktickému uplatnění aerobních a anaerobních zátěžových testů u sportovců různého zaměření. Hlavní část monografie prezentuje původní data ze zátěžového testování českých sportovců a sportovkyň vysoké výkonnosti řady sportovních disciplín. Na základě kritické analýzy je diskutován výběr fyziologických ukazatelů a volba diagnostických postupů relevantních pro jednotlivé sporty a sportovní disciplíny. Výsledky komplexních programů aerobní a anaerobní zátěžové diagnostiky cílené dle sportovního zaměření mohou zajišťovat tak kvalitní zpětnovazebnou informaci o účinnosti předchozí tréninkové přípravy v oblastech různých funkčních a metabolických kapacit, které jsou relevantní specifickému sportovnímu výkonu.
STÁHNOUT ČÍST
Regenerace ve sportu 1. díl - Magazín Sizeandsymmetry
Zátěžová funkční diagnostika ve sportu ... Publikace se uceleně věnuje metodologickým základům zátěžové funkční diagnostiky ve sportu a praktickému uplatnění aerobních a anaerobních zátěžových testů u sportovců různého zaměření. Hlavní část monografie prezentuje původní data ze zátěžového testování ...
Zatezova funkcni diagnostika ve sportu | Sleviste.cz
Zátěžová funkční diagnostika ve sportu - Východiska, aplikace a interpretace - východiska, aplikace a interpretace - Jan Heller Publikace se uceleně věnuje metodologickým základům zátěžové funkční diagnostiky ve sportu a praktickému uplatnění aerobních a anaerobních zátěžových testů u sportovců různého zaměření.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY