Čmuchal eBook

Fatimma.cz Čmuchal Image

INFORMACE

Čmuchal je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Will Randall. Přečtěte si s námi knihu Čmuchal na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Čmuchal.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,40 MB

ISBN: 9788073761653

POPIS
Neblahá dobrodružství vysoce nenápadného tajného agenta Will Randall se narodil v roce 1966 a vzdělával se v Londýně. Deset let vyučoval jazyky v jihozápadní Anglii a pak žil v Jižním Pacifiku, v Indii. Africe a různých částech Francie. Nadále pracuje, cestuje a píše. Když Will Randall hlídal dům přátelům v Bostonu, Massachusettes, narazil na svérázného kamaráda z cest, Jacka Makepeace, a jeho život nabral grády. Makepeace ho seznámil se svými současnými zaměstnavateli, agenturou Chestnut Investigations a Will se stane detektivem - učedníkem. Sleduje podvraťáky i nevěrné manžely, zúčastní se semináře o krevních skvrnách i protivládních demonstrací, na něž ho naverbuje vzpurná striptérka. Nakonec tento anglický čmuchal vyšetřuje zmizení dospívající dívky a zachrání nespravedlivě obviněného mladíka. Will Randall nám ve své knize dává nahlédnout do často veselého, někdy děsivého a bizarního života soukromého detektiva.
STÁHNOUT ČÍST
Poddan a Čmuchal - Zdeněk Karlík | KOSMAS.cz - vaše ...
předchozí slovo: » čmuchal následující slovo: » čnít slovo se nachází na stránce: C:22 krok zpět: » zpět hledat jiné synonymum: » hledání upravit (opravit) toto slovo: » upravit přidat do slovníku nové slovo: » přidat
Příjmení: Čmuchal | Četnost příjmení v obcích ČR | Příjmení.cz
Čmuchal je drak, který byl zachráněn z bojové arény a odtud odletěl s Dračími jezdci na Dračí hřeben. Tohoto Trojbodáka pojmenoval Ťafa: a později se drak stal Dagurovým společníkem. Drak má ostré zuby a jakýsi zobák, svým vzhledem připomíná škorpiona a i jeho ocas složený ze tří bodců je jako škorpionův.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY