Kouzlo improvizace eBook

Fatimma.cz Kouzlo improvizace Image

INFORMACE

Kouzlo improvizace je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Kuře Veselý. Přečtěte si s námi knihu Kouzlo improvizace na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Kouzlo improvizace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,40 MB

ISBN: 8086063607

POPIS
Jistě někdo namítne, že improvizace se nedá naučit, buď to hudebním sám cítí, nebo ne. Proto Vám talentovaným muzikantům, nejen kytaristům, ale všem instrumentalistům, kteří s improvizací začínáte, ať je tato kniha příjemným zkrácením vaší nesnadné cesty za kouzlem improvizace, toho krásného pocitu svobody při zrození vašich vlastních hudebních pocitů a myšlenek."Učebnice obsahuje tématické celky jako Rytmus, Orientace v harmonii, Síla myšlenky, Nutná technika, Sebedůvěra, Stylistika hry, Intervaly a jejich rozložení, Töny a jejich rozložení....a spoustu dalších okruhů, jejichž knižní vysvetlení je doprovázeno audio ukázkami na přiloženém CD.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Kouzlo Improvizace + CD - Jan Kuře Veselý | Dobré ...
Pořiďte si MUZIKUS Kouzlo Improvizace - Jan Kuře Veselý u největšího prodejce hudebních nástrojů. Expedujeme ihned. Vše skladem v e-shopu a na prodejnách. Záruka 3 roky a nejlepší služby.
O mně | Radka Rubešová
Ukážu vám, jak s dětmi zažít radost z tvoření, objevit kouzlo improvizace a nechat se vést přítomným okamžikem. Ušpiňte si se mnou ruce od hlíny, ponořte se do barev a vyzkoušejte nové výtvarné techniky, které pro vás vymýšlím a testuji na svých vlastních dětech i v kroužcích.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY