Základy práva Evropské unie pro ekonomy eBook

Fatimma.cz Základy práva Evropské unie pro ekonomy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Základy práva Evropské unie pro ekonomy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Základy práva Evropské unie pro ekonomy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Základy práva Evropské unie pro ekonomy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,46 MB

ISBN: 8072016318

POPIS
Páté vydání této oblíbené učebnice je aktualizováno a přepracováno v souvislosti se stálým vývojem evropského práva. Na úvod je popsán proces evropské integrace od konce 2. světové války až do současnosti. V dalších částech se autor postupně zabývá organizační strukturou Evropských společenství a Evropské unie, právním systémem Společenství včetně aplikace práva, jednotlivými složkami jednotného vnitřního trhu (volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu), hospodářskou soutěží, ochranou spotřebitele a souvisícími otázkami. Závěrečná část je věnována právním problémům členství České republiky v Evropské unii. Učebnice je koncipována jako učební pomůcka studentům ekonomických vysokých škol, ale pro své komplexní a přehledné zpracování ji ocení i studenti právnických fakult.
STÁHNOUT ČÍST
Základy práva Evropské unie pro ekonomy, 7. přepracované a ...
Kniha: Základy práva Evropské unie pro ekonomy - Týč Vladimír. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...
Zaklady prava evropske unie pro ekonomy | Sleviste.cz
Základy práva Evropské unie pro ekonomy - Týč Vladimír . Oblíbená komplexní a přehledně zpracovaná učebnice unijního práva středního rozsahu vychází již v sedmém vydání, v němž byla aktualizována a doplněna o živou problematiku Evropské unie posledních několika let, jako je vystoupení členského státu, migrační krize či rozpočtová a bankovní problematika.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY