Magie pro začátečníky eBook

Fatimma.cz Magie pro začátečníky Image

INFORMACE

Magie pro začátečníky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kelly Linková. Přečtěte si s námi knihu Magie pro začátečníky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Magie pro začátečníky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,86 MB

ISBN: 8072039407

POPIS
Představte si, jaké povídky by asi psal Jorge Luis Borges, kdyby vyrostl v americkém maloměstě na béčkových hororových filmech. Představte si pohádky bratří Grimmů přepsané Dostojevským. Asi takhle nezařaditelné jsou povídky americké spisovatelky Kelly Linkové: vtipné a podmanivé, magický realismus od kuchyňského dřezu. Linková píše o zombiích, večerkách, ve kterých straší, o králících, superhrdinech, kočkách, manželství, kanónech, pávech i o vesnici, která se vejde do jedné kabelky. Elegantně při tom překonává žánrová omezení fantasy a science fiction; taková originalita se nenarodí často. Aneb jak řekl Michael Chabon: "Od dob Donalda Barthelmyho se v americké próze nevyskytl hravější hlas s temnými podtóny."
STÁHNOUT ČÍST
Černá magie - Magie pro pokročilé i začátečníky
Kniha Magie pro začátečníky Přidat komentář. Sidonie. 3 09.04.2017. Buď mi uniká smysl, nebo to žádný smysl nemá. ...
Magie pro začátečníky - Kelly Linková | KOSMAS.cz - vaše ...
Magie pro začátečníky: Zkuste instantní kouzla. Pokud si chcete pomocí kouzel přivolat lásku, štěstí nebo úspěch a na složité rituály si netroufáte, zkuste si koupit instantní kouzla. Tyhle balíčky pro jednoduché rituály obsahují vše, co potřebujete. Včetně návodu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY