Magie pro začátečníky eBook

Fatimma.cz Magie pro začátečníky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Magie pro začátečníky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Kelly Linková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Magie pro začátečníky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,91 MB

ISBN: 8072039407

POPIS
Představte si, jaké povídky by asi psal Jorge Luis Borges, kdyby vyrostl v americkém maloměstě na béčkových hororových filmech. Představte si pohádky bratří Grimmů přepsané Dostojevským. Asi takhle nezařaditelné jsou povídky americké spisovatelky Kelly Linkové: vtipné a podmanivé, magický realismus od kuchyňského dřezu. Linková píše o zombiích, večerkách, ve kterých straší, o králících, superhrdinech, kočkách, manželství, kanónech, pávech i o vesnici, která se vejde do jedné kabelky. Elegantně při tom překonává žánrová omezení fantasy a science fiction; taková originalita se nenarodí často. Aneb jak řekl Michael Chabon: "Od dob Donalda Barthelmyho se v americké próze nevyskytl hravější hlas s temnými podtóny."
STÁHNOUT ČÍST
Magie a čarodějnictví Magie pro začátečníky
Magie pro začátečníky Autor: Linková, Kelly Nakladatel: Argo EAN: 9788072039401 ISBN: 978-80-7203-940-1 Originál: Magic for Beginners Překlad: Janiš, Viktor Popis: 1× kniha, vázaná, 273 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání)
Magická pěst - Karetní kouzlo pro začátečníky - YouTube
Meditace pro začátečníky i pokročilé .mp3 je dlouhá 17 minut a je vhodná zejména pro první meditace. Na začátku je meditativní kytara s úvodem, který vysvětluje, co je to meditace. Potom následuje druhá část s dalším kytarovým doprovodem s afirmace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY