Posílení pánevního dna eBook

Fatimma.cz Posílení pánevního dna Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Posílení pánevního dna! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Posílení pánevního dna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Posílení pánevního dna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,67 MB

ISBN: 9788024729589

POPIS
Čekáte děťátko? Nebo už se děťátko narodilo? Jste po menopause? Máte sexuální problémy či řešíte inkontinenci? V tom případě je tato kniha určena právě vám. Vhodným cvičením vám pomůže posílit pánevní dno. Předejdete tak nepříjemným problémům nebo je alespoň významně zmírníte. Seznámíme vás s 50 cviky, které vám zaručeně pomohou.
STÁHNOUT ČÍST
JÓGA na posílení PÁNEVNÍHO DNA - YouTube
Posílení těch svalových skupin, které jsou při sexu nejdůležitější, vám umožní provozovat sex tak dlouho, jak vaše partnerka potřebuje, a vy oba budete schopni dosáhnout plného uspokojení! TIP: Výborný video-návod na posílení pánevního dna předvádí Václav Vocásek
Cvičení: Posilujte s námi pánevní dno | Femina.cz
Svaly pánevního dna. 24.06.2015. V ženské (i mužské) pánvi je několik různých svalů, které se dohromady nazývají svaly pánevního dna. K čemu nám slouží? Proč je posilovat nebo se naopak učit relaxaci? To se dozvíte v tomto článku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY