Píseční červi Duny eBook

Fatimma.cz Píseční červi Duny Image

INFORMACE

Hledáte knihu Píseční červi Duny? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Kevin J. Anderson? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Píseční červi Duny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,76 MB

ISBN: 9788026904458

POPIS
Po velkém chaosu celého vesmíru musí dojít opět ke sjednocení a tak lidstvo je nuceno postavit se tváří v tvář říši strojů vedené nenahraditelným Omniusem. Rychle plynoucí děj přináší nespočetně zápletek a akčních scén, jež činí cyklus tak přitažlivým. Jedna ze sabotáží, provedená lodí Ithaka, přináší na planetu Kapituly plod genetického inženýrství - mořské červy. A boj s nimi se ukáže být tvrdým oříškem.
STÁHNOUT ČÍST
Píseční červi Duny - Brian Herbert | Elektronická kniha na ...
Píseční červi Duny E-kniha, česky. Píseční červi Duny. 1x. 0. Elektronická kniha Autor: Brian Herbert. 2016, česky, 568 stran - kniha ze série Duna. Elektronické knihy » Sci-fi.
Píseční červi Duny | Srovnanicen.cz
Píseční červi Duny Po velkém chaosu celého vesmíru musí dojít opět ke sjednocení a tak lidstvo je nuceno postavit se tváří v tvář říši strojů vedené nenahraditelným Omniusem. Rychle plynoucí děj přináší nespočetně zápletek a akčních scén, jež činí cyklus tak přitažlivým.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY