Objektivy 2007/2008 - přehled eBook

Fatimma.cz Objektivy 2007/2008 - přehled Image

INFORMACE

Objektivy 2007/2008 - přehled je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David Filipi. Přečtěte si s námi knihu Objektivy 2007/2008 - přehled na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Objektivy 2007/2008 - přehled.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,65 MB

ISBN: 8552168548746

POPIS
Různé žebříčky, přehledy a katalogy objektivů, DSLR přístrojů nebo kompaktních fotoaparátů, nejsou v dnešní době již ničím výjimečným. Na druhou stranu, zatím vždy se v těchto případech jedná (a jednalo) o specificky zaměřenou publikaci - ať již v rámci použití, zaměření či konkrétní značky. Většinou jde výhradně právě o katalogy jednoho výrobce a tedy jen jedné značky, avšak nějaký komplexnější přehled zde vždy chyběl… Až do teď.Kniha objektivůKniha je rozdělena do tématických celků a představí na celkem 128 stranách 12 značek světových výrobců skel (Canon, Nikon, Sigma, Tamron, Tokina, Olympus, Panasonic, Pentax, Sony, Carl Zeiss, Samsung a Lensbabies) se všemi jejich - v současnosti dostupnými objektivy. U každého výrobce najdete úvod k dané značce (výrobci), dále tabulku s podrobnými specifikacemi, slovníček užívaných termínů a zkratek (toho kterého výrobce) a vždy několik pečlivě vybraných typů skel s podrobnějším popisem. Kromě toho nechybí ani několik kapitol, týkajících se bezprostředně problematiky objektivů pro kinofilmové i digitální SLR. Tam naleznete jak praktické rady pro výběr toho správného objektivu, tak i doporučení a rady pro užívání a údržbu. Chybět nebude samozřejmě ani kapitola obsahující samotné rozdělení skel (pevná, proměnná, širokoúhlá, portrétní, tele, supertele, širokorozsahová), tak ale též upozornění na všechna úskalí a specifika objektivů - včetně jejich klasických optických vad (chromatická aberace, vinětace, deformace obrazu - soudkovitost/poduškovitost).
STÁHNOUT ČÍST
Objektivy pre nikon sigma a tamron levně | Mobilmania zboží
Objektivy 2007/2008. Přehled - Martin Hájek, David Filipi, Ondřej Neff . Kniha je rozdělena do tématických celků a představí 12 značek světových výrobců skel (Canon, Nikon, Sigma, Tamron, Tokina, Olympus, Panasonic, Pentax, Sony, Carl Zeiss, Samsung a Lensbabies) se všemi jejich - v současnosti dostupnými objektivy.
OBJEKTIVY 2007/2008 - přehled - Fotografovani.cz ...
Objektivy 2007/2008: Přehled David Filipi epub. Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob Deborah Kespertová kniha online. Oblázek na obloze Isaac Asimov kniha. Obrazový atlas zvířat pro nejmenší Deborah Chancellor pdf ulozto.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY