Pergoly a přístřešky eBook

Fatimma.cz Pergoly a přístřešky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pergoly a přístřešky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Matouš Jebavý? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Pergoly a přístřešky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,74 MB

ISBN: 9788024728124

POPIS
Pergola je nejobvyklejší malou zahradní stavbou. Slouží jako opora pro růst popínavých rostlin nebo vymezuje zahradní zákoutí určené k příjemnému posezení s rodinou či přáteli, případně ji lze využít jako přístřešek pro auto. Nejčastěji je umístěna v těsné návaznosti na obytný prostor domu. Nezastřešená částečně odstiňuje slunce za letních veder, pod zastřešenou lze pobývat i za deštivých přeháněk. Kniha je členěna do třech částí. V té první se čtenář dozví jaký typ a materiál je pro jeho záměr vhodný, jak zajistit stabilitu vybrané konstrukce a jak řešit pochůzné či pojezdné navazující plochy. Prostřední část je věnována ukázkám jednotlivých realizací. V závěrečné části je na několik praktických návrhů jak postupovat při osazování samotné pergoly a jejího okolí vegetací.
STÁHNOUT ČÍST
Přístřešky a pergoly | Borko.cz
Pergoly a přístřešky. 12 fotografií · NápovědaNápověda
Zahradní pergoly.cz
Pergoly a přístřešky Vám přivezeme a smontujeme. Montáže pergol provádíme po celé České Republice. Ke všem zahradním pergolám si můžete objednat montáž. Základní sestavy obsahují montážní návod a tudíž není ani problém si pergolu sestavit svépomocí. Pergoly montujeme po celé ČR.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY