Pergoly a přístřešky eBook

Fatimma.cz Pergoly a přístřešky Image

INFORMACE

Pergoly a přístřešky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Matouš Jebavý. Přečtěte si s námi knihu Pergoly a přístřešky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Pergoly a přístřešky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,47 MB

ISBN: 9788024728124

POPIS
Pergola je nejobvyklejší malou zahradní stavbou. Slouží jako opora pro růst popínavých rostlin nebo vymezuje zahradní zákoutí určené k příjemnému posezení s rodinou či přáteli, případně ji lze využít jako přístřešek pro auto. Nejčastěji je umístěna v těsné návaznosti na obytný prostor domu. Nezastřešená částečně odstiňuje slunce za letních veder, pod zastřešenou lze pobývat i za deštivých přeháněk. Kniha je členěna do třech částí. V té první se čtenář dozví jaký typ a materiál je pro jeho záměr vhodný, jak zajistit stabilitu vybrané konstrukce a jak řešit pochůzné či pojezdné navazující plochy. Prostřední část je věnována ukázkám jednotlivých realizací. V závěrečné části je na několik praktických návrhů jak postupovat při osazování samotné pergoly a jejího okolí vegetací.
STÁHNOUT ČÍST
Pergoly a skleněné přístřešky | Sklenářství Šulák
Výroba dřevěné pergoly, balkóny, zastřešení, altány, garážové stání a zahradní domy na klíč Frýdek-Místek, Ostrava, Čeladná, Ostravice. Rychlost a kvalita provedení.
Pergoly a přístřešky - Pergola.cz - vše o stavbě pergoly
Altány, pergoly, přístřešky. Relaxujte ve stínu altánů a teras. Altány a pergoly jsou jako stavby lehčího rázu jsou umisťovány především do zahrad a parků. I vy tak můžete vytvořit na Vaší zahradě útočiště pro Vaše blízké.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY