Hygiena a epidemiologie eBook

Fatimma.cz Hygiena a epidemiologie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hygiena a epidemiologie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hygiena a epidemiologie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Hygiena a epidemiologie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,28 MB

ISBN: 9788024620251

POPIS
Výukové texty pro studenty lékařství obsahují tradiční témata hygieny a epidemiologie jako biomedicínského základu primární prevence nemocí v novém pojetí. Po seznámení s působením faktorů prostředí na zdraví člověka obsahuje publikace kapitoly Ovzduší a zdraví, Voda a zdraví, Odpady, půda a zdraví, Výživa a zdraví, Práce a zdraví a Budovy a zdraví. Moderně je zpracována epidemiologická metodologie a epidemiologie nejvýznamnějších skupin nemocí (kardiovaskulárních, nádorových, infekčních) a závislostí (návykové látky), problematika epidemiologických studií a očkování. Učebnice slouží k uvědomění a k pochopení komplexních souvislostí mezi působením životního i pracovního prostředí a možným vznikem nemocí u jedince i v populaci.
STÁHNOUT ČÍST
Průvodce:Hygiena a epidemiologie (1. LF UK) - WikiSkripta
Všechny informace o produktu Kniha Hygiena a epidemiologie - Milan Tuček a kolektív, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hygiena a epidemiologie - Milan Tuček a kolektív.
Hygienická stanice hlavního města Prahy
Oddělení hygieny a epidemiologie se v areálu nemocnice nachází v budově číslo 20. Aktuality I Pro pacienty I Kliniky a oddělení I O nemocnici I Akreditace I Kariéra I Kontakty I Mapa Webu
SOUVISEJÍCÍ KNIHY