Mráz nebo noc eBook

Fatimma.cz Mráz nebo noc Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mráz nebo noc! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mráz nebo noc a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Mráz nebo noc.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,31 MB

ISBN: 9788075445988

POPIS
Angra je naživu, Rozklad se šíří po světě a nikdo už není v bezpečí.Meira by udělala cokoli pro záchranu světa. Nejdříve se ale musí naučit ovládat svou magii. Když jí vůdce tajného řádu z Paisly nabídne, že ji bude učit, neváhá ani chvíli. Ale Rozklad může porazit jen jediným způsobem – bude muset sestoupit do labyrintu pod Střídavými královstvími, vzdát se své magie a učinit tu největší možnou oběť. Mather se rozhodl najít a zachránit svou královnu, ale s plánovaným útokem na Angrova království se jeho cíl stále vzdaluje. A Ceridwen, které Angra zabil bratra a ukradl zemi, se snaží zachránit svůj lid i svou lásku. Meira, Mather a Ceridwen musí spojit všechna království Primorie, jinak ztratí všechno.
STÁHNOUT ČÍST
Mráz nebo noc - Raasch, Sara - Megaknihy.cz
Mráz nebo noc. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...
Mráz nebo noc - Sara Raaschová | Elektronická kniha na Alza.cz
Mráz nebo noc. Kdo napsal knihu Mráz nebo noc? Autorem je Sara Raasch. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY