Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením a s klienty vyžadující trvalou péči eBook

Fatimma.cz Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením a s klienty vyžadující trvalou péči Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením a s klienty vyžadující trvalou péči! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením a s klienty vyžadující trvalou péči a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením a s klienty vyžadující trvalou péči.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,33 MB

ISBN: 9788073675820

POPIS
Autorka ve své knize předkládá koncept PCA (Person Centered Approach) – na osobu zaměřený přístup. Aplikuje jej pro všechny, kteří ve své profesi přichází do kontaktu s lidmi v sociálních službách poskytovaných klientům s mentálním postižením (a seniorům), zejména pro lidi v přímé péči, ale i pro opatrovníky, klíčové pracovníky atd. Jedná se o styl každodenní nemanipulativní práce, o podporu „zaměřenou na člověka“. Kniha je vhodná jako studijní text v rámci akreditovaných výcvikových kurzů pro klíčové pracovníky v souladu s novým zákonem o sociální péči.Knihu ocení lidé pracující v rámci poskytovaných sociálních služeb s klienty s mentálním postižením, se seniory, s klienty vyžadujícími trvalou péči. Marlis Pörtner je curyšská psycholožka a psychoterapeutka, má mnohaletou zkušenost v práci s klienty s mentálním postižením. Je spoluautorkou knihy Preterapie (Portál, 2005).
STÁHNOUT ČÍST
Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním ...
Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením a s klienty vyžadující trvalou péči Autor: Pörtner, Marlis Nakladatel: Portál EAN: 9788073675820 ISBN: 978-80-7367-582- Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 16,2 × 23,2 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání)
Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním ...
Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením a s klienty vyžadujícími trvalou péči. Datum: 5. 1. 2010 ... které v knize vhodně doku­mentují zásady ošetřovatelské péče o klienty s mentálním postižením a se­niory.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY