Tak i naopak eBook

Fatimma.cz Tak i naopak Image

INFORMACE

Hledáte knihu Tak i naopak? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Ján Čápka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Tak i naopak.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,79 MB

ISBN: 9788097034474

POPIS
Zbierka poézie pre deti od Jána Čápku, známeho a obĺúbeného autora píšuceho poéziu pre deti, ktorá obsahuje básničky, veršovanky, riekanky a hádanky, ktoré sú vhodné na precvičovanie pamäti, ale tiež odhaľujúce čaro detského sveta s podmanivými hrami a záľubami. Sú medzi nimi typické detské vymýšľance i úsmevné pohľady do sveta fantastiky, ale aj na vážne veci, ako je napríklad internet. Nechýbajú ani detské stretnutia so zvieratkami.Kniha je ilustrovaná detskými kresbami.
STÁHNOUT ČÍST
Epidemie v Rusku sílí. V USA je stále vysoký denní nárůst ...
„Slovensko bylo v průměru chudší před rozdělením a je tomu tak i dnes, i když Česko dlouhodobě dotahuje," uvedl ředitel TopForex Matěj Homola. „Struktura výdajů u obou zemí je už téměř stejná: od roku 1989 výrazně klesly náklady na potraviny a spotřební zboží, naopak mnohem dražší jsou služby.
Tak i naopak od 4.18€ , parametre, recenzie. NajNakup.sk
Snad žádný jiný prostředek na světě nemá tak dobrou pověst v rámci pomoci při nespavosti jako teplé mléko, a to ideálně v kombinaci s medem. Jenže to vypadá, že jsme žili ve lži a vše je naopak. Co podobný názor podporuje?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY