Hansonova metoda půlmaratonu eBook

Fatimma.cz Hansonova metoda půlmaratonu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hansonova metoda půlmaratonu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Kevin Hanson? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Hansonova metoda půlmaratonu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,26 MB

ISBN: 9788020442277

POPIS
Většina hobíků prý běhá podle toho, jak by chtěli, a ne podle toho, jak by měli. Jinými slovy: když se budeme řídit sami sebou, jsme na nejlepší cestě se příštím půlmaratonem protrpět a další pro jistotu nezkoušet. Návodů, jak zaběhnout půlmaraton co nejrychleji s přípravou dvakrát či třikrát týdně, jsou na trhu spousty. Určitě se někde skrývá i „vědecky“ podložená úvaha o tom, že se to dá zvládnut i s jednodenním tréninkem. Hansonovi přicházejí s něčím totálně nemoderním, neinstantním a zdlouhavým: běhejte šest dní v týdnu. Nežeňte se, nepřehánějte dlouhé víkendové výběhy, nepřekračujte 30 % součtu kilometrů uběhnutých přes týden. Jen tak přivyknete únavě, jen tak vás půlmaraton nezdecimuje. Jen tak se běh stane součástí vašeho života a na dlouhou dobu. Nemoderní kniha, která ale desítky tisíc běžců přivedla k jejich nejlepším výkonům! Včetně tréninkových plánů.
STÁHNOUT ČÍST
Hansonova metoda půlmaratonu - Keith Hanson, Kevin Hanson ...
Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy.
Hansonova metoda půlmaratonu - Nejúspěšnější metoda k ...
Všechny informace o produktu Kniha Hansonova metoda půlmaratonu - Keith Hanson, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hansonova metoda půlmaratonu - Keith Hanson.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY