Závod míru aneb Tour Východu eBook

Fatimma.cz Závod míru aneb Tour Východu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Závod míru aneb Tour Východu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Jan Chaloupka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Závod míru aneb Tour Východu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,76 MB

ISBN: 9788075059680

POPIS
Přímé svědectví o životě legendárního cyklistického závodu.Od roku 1948 lákal Závod míru diváky, fanoušky, stal se přehlídkou světové amatérské cyklistiky. Na západ od našich hranic se o této cyklistické senzaci psalo jako o Tour de France východu. Nahlédněte do historie tohoto slavného etapového závodu s téměř šedesátiletou historií. Autor, sám novinář, čerpá z autentických setkání a prožitků.Čtenáři proto může pomoci s odpovědí na otázky, jako například:Co dokáží novináři, jak tvoří veřejné mínění, ať už na objednávku nebo i bez ní? A to nejen ve sportu.Proč se stal Jan Veselý miláčkem prvního desetiletí Závodu míru? Za co byl vykázán mezi vlastizrádce…Proč chtěli francouzští organizátoři překonat železnou oponu na bicyklech a od Seiny dojet přes Prahu až do Moskvy…Proč Závod míru vypadl z cyklistického kolotoče světových závodů… Musel?
STÁHNOUT ČÍST
Chaloupka, Jan: Závod míru aneb Tour Východu - iLiteratura.cz
Od roku 1948 lákal Závod míru diváky, fanoušky, stal se přehlídkou světové amatérské cyklistiky. Na západ od našich hranic se o této cyklistické senzaci psalo jako o Tour de France východu. Nahlédněte do historie tohoto slavného etapového závodu s téměř šedesátiletou historií.
Závod míru aneb Tour Východu - Petr Bartůněk - Megaknihy.cz
Od roku 1948 lákal Závod míru diváky, fanoušky, stal se přehlídkou světové amatérské cyklistiky. Na západ od našich hranic se o této cyklistické senzaci psalo jako o Tour de France Východu. Nahlédněte do historie tohoto slavného etapového závodu s téměř šedesátiletou historií.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY