Zamilovanost eBook

Fatimma.cz Zamilovanost Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zamilovanost! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zamilovanost a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Zamilovanost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,68 MB

ISBN: 9788073678319

POPIS
Být zamilovaný je krásné. Být zamilovaný může být ale také těžké, jestliže láska nemůže být naplněna. Zamilovanost může člověku ukázat nové oblasti sebe samého. Zamilovanost může člověka otevřít dimenzím, které ho přesahují. Autor na základě svých zkušeností a na pozadí mnoha příběhů ze života uvažuje například o tom, jak zamilovanost spouští vnitřní přeměňující síly, vitalitu a otevírá člověka duchovní zkušenosti.Wunibald Müller je teolog, psycholog a zkušený psychoterapeut, spolu s Anselmem Grünem vede dům pro duchovní obnovy v benediktinském opatství Münsterschwarzach v Německu.
STÁHNOUT ČÍST
Jak dlouho trvá zamilovanost? | Frekvence 1
Zásadách ochrany osobních údajů. Podrobný popis technologií, které používáme, najdete v Zásadách použití cookies a automatického protokolování.. Kliknutím na tlačítko „Přijmout a zavřít" vyjadřujete výslovný souhlas se zpracováním vašich údajů k dosažení výše uvedených cílů.
Vědecky prokázané příznaky zamilovanosti - Novinky.cz
Zamilovanost nám rovněž pomáhá potlačovat čistě živočišnou stránku naší sexuality. V tomto smyslu je láska slavným vítězem nad chtíčem. Být zamilovaný(á) je tedy dobré, ale není to to nejlepší. Zamilovanost vám například nikdy nevytvoří spolehlivou půdu pod nohama.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY