Divoké trvalky eBook

Fatimma.cz Divoké trvalky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Divoké trvalky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Divoké trvalky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Divoké trvalky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,97 MB

ISBN: 9788027106929

POPIS
Máte rádi přírodu? A chcete mít zahradu plnou harmonie, která si bere přírodu za příklad a budou v ní kvést trvalky plné motýlů? I ty divoké neboli plané jsou totiž na zahradě krásné, nesmírně druhově rozmanité, vůči škůdcům a povětrnostním podmínkám navíc odolnější a pro naše živočichy, motýly, včely, čmeláky, nejrůznější hmyz, ptactvo atd. daleko vhodnější.Přetvoření vaší zahrady nestojí nic v cestě, už fungují zahradnictví, která mají v nabídce nejrůznější druhy divoce rostoucích domácích trvalek – neboť ty se samozřejmě nikde v přírodě nevykopávají! A autoři knihy předkládají jednoduché a vyzkoušené návrhy výsadeb záhonů, doložené barevnými kresbami, s využitím takových rostlin, které si berou za příklad nejen okolní krajinu, ale zároveň ozelení na zahradě místa zdánlivě problematická a nevyužitelná.Přírodě blízké trvalkové záhony jsou navíc méně náročné na údržbu než klasické záhony a potěší vás svým vzhledem po celý rok.
STÁHNOUT ČÍST
Divoké trvalky - Krásné záhony s planě rostoucími ...
Title: Divoke trvalky_Brigitte Kleinod_Friedhelm Strickler, Author: Flexibooks, Name: Divoke trvalky_Brigitte Kleinod_Friedhelm Strickler, Length: 20 pages, Page: 1, Published: 2018-10-17 Issuu ...
Kde koupit kvalitní trvalky?
Divoké druhy trvalek se mohou stát hlavním tématem zahrady nebo jen jejím tematickým doplněním. Většinou se jedná o trvalky, které byly v zahradách běžné před několika desítkami let, ale v nabízeném sortimentu se opět objevují, proto se nemusíte trápit jejich dostupností na trhu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY