Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeňských scénách eBook

Fatimma.cz Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeňských scénách Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeňských scénách! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeňských scénách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Vrcholná období recepce her W. Shakespeara na plzeňských scénách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,99 MB

ISBN: 8086898555

POPIS
Práce mapuje období let 1902 – 2002 v plzeňských divadlech, podává souhrnný přehled shakespearovských inscenací a poukazuje na jejich umělecká pojetí. Analýza vychází ze vzájemného vztahu mezi dramatickým textem, jeho jevištní interpretací a recepcí publika. V kontextu po sobě následujících časových období, která charakterizuje odlišný přístup šéfů činohry, jsou inscenace hodnoceny z hlediska režijního záměru, jeho naplnění a zejména diváckého ohlasu. V určitých případech je rovněž nastíněn možný vliv a případný odraz společenské atmosféry.
STÁHNOUT ČÍST
Divadlo a česká kultura - disk
plzen najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.
Supervize v pomáhajících profesích | Odborná literatura a ...
Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY