Dubaj do kapsy eBook

Fatimma.cz Dubaj do kapsy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dubaj do kapsy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dubaj do kapsy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Dubaj do kapsy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,54 MB

ISBN: 9788025625309

POPIS
Dubaj žije přípravami na pořádání výstavy World Expo v roce 2020. Znalí cestovatelé však vědí, že to je pouhý zlomek všeho, co metropole nabízí. Tento maličký, ale velmi bohatý emirát symbolizuje již mnoho let ráj pro milovníky jídla, zábavy, nákupů a umění. Ať už vás zajímá obyčejný život, či naopak futuristický luxus, v tomto poklidném místě překypujícím energií, optimismem a otevřeností budete zaručeně spokojeni.Pronikněte přímo k srdci Dubaje- Hlavní zajímavosti – největší zajímavosti spolu se zasvěcenými radami, jak si můžete zpříjemnit pobyt.- Jak se žije v Dubaji – průvodce po oblíbených zákoutích vám pomůže objevit pravou tvář města.- To nejlepší z Dubaje – našli jsme pro vás ty nejlepší pěší trasy, restaurace, zábavní podniky, trhy, obchody a mnoho dalšího.– barevné mapy všech městských čtvrtí– trasy vycházek a jednodenní itineráře– mnoho zasvěcených tipů pro turisty '– stoprocentně nezávislé radyNáš slib: Našim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou, a při sběru informací pro každé nové vydání se k nim znovu vracejí. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení a můžete se spolehnout na to, že jsme objektivní.
STÁHNOUT ČÍST
Dubaj do kapsy - Lonely Planet Svojtka & Co. s. r. o.
Dubaj do kapsy - Lonely Planet 4.5 6 recenzí Dubaj - maličký, ale velmi bohatý emirát - je již mnoho let vzrušujícím místem pro milovníky jídla, zábavy, nákupu, umění a pouští.
Dubaj do kapsy - Lonely Planet | KOSMAS.cz - vaše ...
Dubaj má samozřejmě své vlastní letiště, a dokonce ne jedno. Ve městě se totiž nachází Mezinárodní letiště Dubaj, což je jeden z nejrušnějších komplexů na světě, a menší letiště Al Maktoum International Airport. Rozhodně tedy do metropole Spojených arabských emirátů vyrazte letecky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY