Uvěří nám ještě někdy? eBook

Fatimma.cz Uvěří nám ještě někdy? Image

INFORMACE

Uvěří nám ještě někdy? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michael Moore. Přečtěte si s námi knihu Uvěří nám ještě někdy? na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Uvěří nám ještě někdy?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,59 MB

ISBN: 802421427X

POPIS
Američtí vojáci slouží ochotně. Nasazují své životy, aby ostatní občané žili v bezpečí. Je tu však jedna malá otázečka - je vždy opravdu absolutně nezbytné posílat je do války? Po lživém tvrzení o zbraních hromadného ničení a spojení mezi al-Kájdou a Irákem se na to ptá stále více Američanů. Nyní prezident Bush vyhlásil Irák za "Ukončenou misi" - nemělo by to tedy platit i pro vojáky?Michael Moore je otevřený kritik prezidenta Bushe a jeho administrativy i války v Iráku. Po obrovském úspěchu jeho filmu Fahrenheit 9/11 se na něj obracejí v dopisech muži i ženy, kteří bojovali v Iráku, a chtějí informovat americkou veřejnost o tom, jaká je jejich mise i muž, který je na ni poslal... A právě z nich udělal Michael Moore hrdiny této knihy. Z jejich dopisů a z dopisů veteránů jiných válek, z dopisů nešťastných matek, vdov a sourozenců, sestavil Moore mozaiku naplněnou strachem a frustrací, pláčem a bolestí, ale i nadějí a modlitbami. Tyto vášnivé, rozzlobené i dojemné dopisy odhalují pravdu o tom, co si o válce myslí prostí vojáci.
STÁHNOUT ČÍST
Uvěří nám ještě někdy? - Michael Moore | KOSMAS.cz - vaše ...
Kniha: Uvěří nám ještě někdy? (Michael Moore). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Povede se nám to ještě někdy? (3) - Diskuze - eMimino.cz
Snad někdy půjdeme s Milošem na pivo, říká po rozpadu Pokondrů Roman Ondráček; 1. finále SuperStar dusily reklamy, videohovory i špatný zvuk. Bude to ještě někdy lepší? Turci otevřeně hrozí Evropě: Čeká vás migrační vlna a nám pak na dveře neklepejte!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY