Obchodnice s prózou eBook

Fatimma.cz Obchodnice s prózou Image

INFORMACE

Hledáte knihu Obchodnice s prózou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2002 a autorem je Daniel Pennac? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Obchodnice s prózou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,72 MB

ISBN: 8020409564

POPIS
Zatímco se doma stará o rozvětvený klan vlastních i nevlastních sourozenců všech barev pleti a trpí chystanou svatbou své nejmilejší sestry, v práci dostane za úkol sehrát pro veřejnost roli nejúspěšnějšího autora nakladatelství… Psavecká vášeň a čtenářská zuřivost, davové šílenství po autorech bestsellerů, ukradené rukopisy, mediální zkreslování a série vražd, to vše vybuchuje čtenáři před očima jako zběsilý ohňostroj lásky ke knihám i lidem, která se skrývá za Malaussénovým ironickým nadhledem a silnými slovy.
STÁHNOUT ČÍST
Obchodnice s prózou by Daniel Pennac - goodreads.com
Prostřednictvím e-mailu, Facebooku i diskusních příspěvků jsme od vás získali desítky tipů na nejlepší první větu románu všech dob. To někteří redaktoři Reflexu si svého favorita stále ne a ne vybrat - filmová recenzentka Darina Křivánková váhá mezi tuctem nejlepších vět, a to dokonce z výběru předem vyloučila své oblíbené kuchařské knihy.
Kniha: Obchodnice s prózou - Daniel Pennac | Knihy.ABZ.cz
Kdosi chce navíc zavraždit Benjaminovu přítelkyni Julii a vše si má jako obvykle vypít on coby tradiční obětní beránek. Svět korupce, narkotik, násilí a rasismu prosvětluje autorův vtipný jazyk a postavy zachraňuje spásná síla imaginace. Kniha dějově volně předchází Pennacovu románu Obchodnice s prózou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY