Můj otec Berija eBook

Fatimma.cz Můj otec Berija Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Můj otec Berija! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Můj otec Berija a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Můj otec Berija.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,66 MB

ISBN: 8085926369

POPIS
Centrem synova vyprávění je sám otec Lavrentij Berija, přinejmenším nejzáhadnější postava sovětského politbyra. Byl znám svou arogancí, nespoutanou a sexuální nenásytností, a obáván jako sadistický šéf tajné služby, který za tmavýmy skly oken své volhy slídil v moskevských ulicích po ženách. Doma si však hrál na starostlivého otce rodiny, vyžadujícího respekt své manželky i syna.Tato kniha líčí Berijovu vzrůstající nenávist vůči svému krajanovi, Gruzínu Stalinovi, i likvidaci protistalinských reforem, které po Stalinove smrti Berija prosazoval a ostře kontrastujese svědectvími, jež ve svých pamětích podali Stalinova dcera Světlana Allilujevová a Chruščov, nabízí také vysvětlení proč Rusko ani dnes nedokáže svou spletitou minulost rozuzlit.
STÁHNOUT ČÍST
Můj otec Berija - Almanach Labyrint
Úvod > Použité knihy, grafika, pohlednice... > Použité knihy > Historie > Sergo Berija - Můj otec Berija : ve Stalinově Kremlu Nové knihy Beletrie pro dospělé
Můj otec Berija ve Stalinově Kremlu - Jablonec nad Nisou ...
Můj otec Berija ve Stalinově Kremlu. Mých prvních čtyřicet let. Nápady pro celý rok. Nápady pro jaro a léto. Nápady pro podzim a zimu. Nápady pro radost a užitek. Nápady pro sváteční chvíle.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY