Hry eBook

Fatimma.cz Hry Image

INFORMACE

Hry je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marguerite Duras. Přečtěte si s námi knihu Hry na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Hry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,88 MB

ISBN: 8088987466

POPIS
Divadelná tvorba významnej francúzskej dramatičky, spisovateľky, scenáristky a filmovej režisérky je na Slovensku zatiaľ menej známa. Editorka Michaela Jurovská vybrala do publikácie hry Celé dni na stromoch, Savannah Bay, India Song, Choroba zvaná smrť, Kino Eden, La Musica dva a Anglická milenka (preložili Katarína Ballová, Michaela Jurovská, Beáta Panáková). Súčasťou vydania sú Durasovej eseje o divadle, podrobné biografické a bibliografické údaje a objavná štúdia Michaely Jurovskej.
STÁHNOUT ČÍST
RAKETKA.cz - Superhry a hry online zdarma
Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Hry pro PC. Vybírejte si Hry pro PC podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
hry online zdarma - SkvěléHry.cz - Online hry
Mojehry.cz online hry zdarma. Reklama. SMS jízdenka SMS jízdenku koupíte velmi snadno z JAVA aplikace; SMS Služba Naprosto spolehlivé odesílání SMS za super cenu!; SMS Zdarma Bezplatné odesílání SMS přes internet do sítí T-Mobile, O2, Vodafone.; Hry na mobil Pouze ty nejlepší hry na mobil; Hustej mobil Hustej nářez pro tvůj mobil; SMS platby Systém placení SMSkou na tvém ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY