Neurologie v rehabilitaci eBook

Fatimma.cz Neurologie v rehabilitaci Image

INFORMACE

Hledáte knihu Neurologie v rehabilitaci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Jan Pfeiffer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Neurologie v rehabilitaci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,10 MB

ISBN: 9788024711355

POPIS
Publikace z pera našeho předního odborníka vyplňuje téměř několik desetiletí trvající mezeru na našem knižním trhu v této oblasti. Jedná se o základní učebnici pro moderní výuku rehabilitačních pracovníků všech stupňů. Poskytuje širokou paletu znalostí na vysoké odborné úrovni, které jsou potřebné z hlediska neurologického přístupu k rehabilitovaným. Knihu ocení i související profese a odborné směry jako jsou např. speciální pedagogové, logopedi, fyzio- a ergoterapeuti… Učebnice je rozdělena na část obecnou, kde např. kromě anatomie a neurofyziologie vysvětluje srozumitelným způsobem i komplikované neurologické příznaky. Ve speciální části informuje o základních problémech jednotlivých etiologických neurologických jednotek z klinického pohledu. Dotýká se i klinických obrazů, jejichž výskyt a význam je v současnosti menší, ale které se dosud právě v rehabilitaci u některých osob vyskytují.
STÁHNOUT ČÍST
Neurologie v rehabilitaci - Jan Pfeiffer | KOSMAS.cz ...
Největší výběr za nejlepší ceny zboží Neurologie v rehabilitaci v nejvyšší kvalitě.
Neurologie v rehabilitaci - Vyhledávání na Heureka.cz
Kupte knihu Neurologie v rehabilitaci (Jan Pheiffer) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY