Andulky eBook

Fatimma.cz Andulky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Andulky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Andulky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Andulky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,35 MB

ISBN: 807234434X

POPIS
V této příručce naleznete veškeré informace, jež potřebujete k chovu těchto oblíbených exotických práků. Dozvíte se, čeho si při výběru andulky musíte všímat, kam ji umístit, čím ji krmit, jak o ni pečovat a jaké nemoci ji mohou postihnout. Příručka s mnoha barevnými fotografiemi pojednává také o přirozeném chování andulek a o nezbytnosti poskytovat jim zábavu a výchovu.
STÁHNOUT ČÍST
Krmítka pro ptactvo, andulky | Můj Mazlík
Andulky patří díky své přátelské povaze, hravosti a cenové dostupnosti k nejpopulárnějším exotickým ptákům. Andulka je společenský papoušek, který při vhodné péči bude příjemným společníkem a roztomilým domácím mazlíčkem. Jak o andulku vhodně pečovat vám poradí následující řádky. , wysiwyg
Vitamíny a léčiva pro ptáky - papoušky, andulky aj ...
Andulky rády prolétávají bytem, šplhají a baví své okolí různými typy švitoření. Takový uzlíček energie potřebuje hodně vitamínů a minerálů. Denní přísun trávy a ovoce je proto nezbytný. Čerstvou trávu můžete natrhat na procházkách přírodou. Mladé listy pampelišky, ptačince nebo bezu ocení většina andulek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY