Kódování paměti eBook

Fatimma.cz Kódování paměti Image

INFORMACE

Kódování paměti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lynne Kelly. Přečtěte si s námi knihu Kódování paměti na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Kódování paměti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,93 MB

ISBN: 9788075541642

POPIS
S pomocí tradičních australských domorodých písní objevila Dr. Lynne Kelly účinnou paměťovou techniku používanou našimi předky a domorodými lidmi po celém světě.Nejstarší a nejúčinnější technika na zlepšení pamětiAutorka při svém výzkumu zjistila, že tato prastará technika na zlepšení paměti stojí v pozadí tajemství velkých prehistorických památek jako Stonehenge, jež se archeologové pokoušeli rozluštit po dlouhé roky. Menhiry celé severní Evropy, komplikované kamenné domy v Novém Mexiku, obrovské obrazce zvířat v Peru i sochy na Velikonočním ostrově… – to vše sloužilo jako nejúčinnější paměťový systém, jaký kdy byl lidmi vynalezen. Umožňoval lidem z negramotných kultur zapamatovat si obrovské množství informací, které potřebovali k přežití.Odhalte tajemství staveb našich předků a rozviňte přitom schopnosti své pamětiTato fascinující kniha poprvé odhaluje tajemství některých světoznámých historických památek a jejich roli coby „paláců paměti“. Kodex paměti navíc vysvětluje, jak můžeme tuto prastarou mnemotechnickou techniku našich předků využít k trénování své mysli.
STÁHNOUT ČÍST
Kódování paměti, Lynne Kelly | Knihkupec.com
Kódování paměti. Tradiční aboriginské paměťové techniky, které odemykají tajemství Stonehenge, Velikonočního ostrova a starobylých monumentů po celém světě.
Kódování paměti - Kelly, Dr. Lynne - Megaknihy.cz
Kódování paměti navíc vysvětluje, jak můžeme tuto prastarou mnemotechnickou techniku našich předků využít k trénování své mysli. Komentáre ku knihe. Hodnotenie knihy. Ďalšie knihy autora. Kodex paměti. € 0.50 € 17.55. Kodex paměti. € 0.50 € 18.33. Kódování paměti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY