Bioenergetická cvičení eBook

Fatimma.cz Bioenergetická cvičení Image

INFORMACE

Hledáte knihu Bioenergetická cvičení? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Richard Hoffmann? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Bioenergetická cvičení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,95 MB

ISBN: 9788073672317

POPIS
Bionergetika, kterou vytvořil americký lékař a psychoterapeut Alexander Lowen, vychází z toho, že každý člověk disponuje životní energií, a to nezávisle na věku a kulturním zázemí. Tato energie však může být často inhibována vnitřními zábranami.S pomocí bioenergetických cvičení je možné uvolnit chronické svalové napětí, svalový krunýř a aktivovat energetické procesy. Cvičení vedou k odstraňování zábran spontánního vyjadřování pocitů a emocí. Tento proces směřuje k obnovení pozornosti k našemu vnitřnímu prožívání, umožňuje hlubší osobní porozumění a pomáhá objevit vlastní životní energii, nabýt znovu přirozenou pohyblivost a emoční prožívání. Kniha Bioenergetická cvičení přináší základní cviky, které je možno v každém věku cvičit doma samostatně bez terapeuta. Nabízí i návod, jak vytipovat vhodná cvičení právě pro sebe. Jejich pravidelné cvičení vede k větší spontaneitě a obnově vlastní vitality a kvality existence ve světě.
STÁHNOUT ČÍST
Bioenergetická cvičení :: POHODÁŘI VSKH
Nabízíme energetické (tantrické, havajské..), bioenergetické, thajské masáže, lymfodrenáže, DeArmouring, bioenerg. charakt. typy a bioenergetická cvičení Čtěte více Chcete pomoci své mysli?
Cvičení - Azted.cz
Bioenergetická cvičení. PhDr. Filip Abramčuk, Ph.D, psycholog a psychoterapeut . Potřebujete se uvolnit od stresu a napětí? Býváte často vyčerpaní nebo dlouhodobě unavení? Chcete se lépe cítit ve svém těle? Toužíte po větší spontánnosti projevu a vitalitě?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY