Venuše ze zátoky eBook

Fatimma.cz Venuše ze zátoky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Venuše ze zátoky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Venuše ze zátoky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Venuše ze zátoky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,78 MB

ISBN: 9788075297464

POPIS
Pohodovou prázdninovou atmosféru léta roku 2009 naruší hrůzostrašný nález dívčího těla bez hlavy a rukou. Torzo najdou mladí sportovci z loděnice a zažijí opravdový šok. Za dva dny se na opačném konci města v jiné zátoce najde useknutá hlava. Případ se začíná nepříjemně a hlavně nepředvídatelně zamotávat. Extrémně horké léto komplikuje vyšetřování nejen milovníkům sněhu a deště, jakým je detektiv Richard Krauz, ale i odolnějším kolegům. Do života oddělení vražd zasáhnou kromě rozsekaného děvčete i jiné tragické události. Poprvé od založení samostatného oddělení specializujícího se na nejzávažnější trestné činy se stane tragédie přímo v řadách detektivů. Realita bývá občas krutá – se ztrátami se počítá na každém válečném poli, ale boj je třeba dovést do úspěšného konce, ať už se osud zpěčuje, jak chce.
STÁHNOUT ČÍST
Výprodej - Venuše ze zátoky | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Venuše ze zátoky - Dominik Dán. Pohodovou prázdninovou atmosféru léta roku 2009 naruší hrůzostrašný nález dívčího těla bez hlavy a rukou. Torzo najdou...
Kniha: Venuše ze zátoky - Dominik Dán | Knihy.ABZ.cz
Venuše ze zátoky a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY