Nenávist až za hrob eBook

Fatimma.cz Nenávist až za hrob Image

INFORMACE

Nenávist až za hrob je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jeaniene Frost. Přečtěte si s námi knihu Nenávist až za hrob na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Nenávist až za hrob.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,81 MB

ISBN: 9788073982133

POPIS
Cat společně se svým upírským milencem Bonesem dál pomáhají zvláštnímu oddělení Národní bezpečnosti v lovu nebezpečných nemrtvých bytostí. Situaci komplikuje to, že Cat, napůl člověk a napůl upír, začíná být jako Zrzavá smrtka až příliš proslulá, a navíc s ní má stále ještě nevyřízené účty její biologický otec, sadistický upír Max.K tomu všemu dostane Bones nečekanou nabídku, která se jen tak neodmítá. Jeho Velmistr, starý egyptský upír Mecheres, mu předá část své moci a navždy tak propojí jejich klany. Za všechno se ale musí platit a rovněž tato naprvní pohled skvělá šance v sobě skrývá nebezpečí, které může znamenat nejen odloučení, ale i smrt.
STÁHNOUT ČÍST
Nenávist až za hrob - Jeaniene Frost | Knihy Dobrovský
Láska až za hrob 1. listopadu 2019 v 16:31 Krásná dívka Olvido žije v malé chatrči se svým dědečkem, sestřenicí Marthou, bratrancem Chuyem a tetou Eufrasií, která ji velmi nenávidí.
Taková nenávist až za hrob. Lenka Procházková drásavě o ...
Já vím, že máme jiné starosti než dbát nějakých nápisů na kříži. Navíc na kříži, který stojí nad mrtvolami lidí, údajně zavražděných před více než pětašedesáti lety. Prý je ubili po válce a leží pod tím křížem na louce Budínka u Dobronína. Kdo by na to ještě vzpomínal? Nějací zamordovaní Němci!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY