Lily a zářiví draci eBook

Fatimma.cz Lily a zářiví draci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lily a zářiví draci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lily a zářiví draci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Lily a zářiví draci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,79 MB

ISBN: 9788000034331

POPIS
Kouzlům dnes narostou křídla… Lily a její sestra Georgie, děvčátka z kdysi slavného kouzelnického rodu, jsou na útěku. Ve světě, kde jsou kouzla zakázána, se však nemohou skrývat věčně. Poté, co je zradí někdo, o kom si myslely, že mu můžou důvěřovat, se ocitají ve zdech školy, v níž mají před veřejností zůstat skryty děti s magickými schopnostmi. Ale kouzla si vždycky najdou cestu – a v temnotě se začínají probouzet zářiví draci.
STÁHNOUT ČÍST
Lily 1 | Albatrosmedia.cz
Lily a zářiví draci - Webbová Holly - Lily a její sestra Georgie, děvčátka z kdysi slavného kouzelnického rodu, jsou na útěku. Ve světě, kde jsou kouzla zakázána, se však nemohou skrývat věčně. Kouzla si ale vždycky najdou cestu - a v temnotě se zač
Kniha Lily a zářiví draci - Holly Webb | Dobré Knihy.cz
Lily a její sestra Georgie, děvčátka z kdysi slavného kouzelnického rodu, jsou na útěku. Ve světě, kde jsou kouzla zakázána, se však nemohou skrývat věčně. Kouzla si ale vždycky najdou cestu - a v temnotě se začínají probouzet zářiví draci.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY