Kam za technickými památkami: Čechy eBook

Fatimma.cz Kam za technickými památkami: Čechy Image

INFORMACE

Kam za technickými památkami: Čechy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Pohunek. Přečtěte si s námi knihu Kam za technickými památkami: Čechy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Kam za technickými památkami: Čechy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,69 MB

ISBN: 9788026400783

POPIS
Zajímá vás technika, ať už historická či současná? Rádi byste podnikli zajímavý výlet, ale nevíte kam? Tato kniha vám nabídne spoustu odpovědí! Muzea, mlýny vodní i větrné, doly, elektrárny, mosty, železniční tratě, technika vojenská i letecká, přehrady a vodní díla, řada drobných zajímavostí… To je jen malá ochutnávka z pestré nabídky výletních cílů, jež jsou seřazeny podle geografických oblastí Čech. Lokality a místa jsme vybrali pro různé druhy výletů a výprav – u některých se dá strávit celý den, jiná si prohlédnete za krátkou dobu. Můžete vyrazit na rodinný výlet s dětmi nebo na náročnější výpravu, na své si zkrátka přijde každý. Publikaci doplňují stovky fotografií, přehledná mapa, kontakty a informace, které vám pomohou naplánovat výlet přesně na míru.
STÁHNOUT ČÍST
Kam za technickými památkami: Čechy - Jan Pohunek, Milan ...
Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy (978-80-264-0094-3) Kniha - autor Milan Plch; Jan Pohunek, 104 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zajímá vás technika, ať už historická či současná?
Kam za technickými památkami: Praha a střední čechy ...
Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy. 44. Muzeum těžby borové smoly v Lomanech u Plas V budově hájovny u obce Lomany můžete od roku 2006 najít zajímavou expozici těžby borové smoly. Ta probíhala v období druhé světové války a k jejímu obnovení došlo až v 70. letech 20. století.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY