Svět v ústech eBook

Fatimma.cz Svět v ústech Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Svět v ústech! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Svět v ústech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Svět v ústech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,73 MB

ISBN: 9788087836019

POPIS
Každá ze 45 básní této knížky vyjadřuje úžas. Úžas nad vším, co je. A ještě více nad tím, že to vůbec je.Tento úžas je sdílen s fyzikem a kosomologem Paulem Daviesem, kterému je knížka věnována. On je jedním z mála vědců, kteří stále nemohou přijmout názor, že všechno – vesmír, život a nakonec i vědomí – vzniklo naprosto náhodně, takže pouze bůh (existuje-li!) ví, jak se to všechno událo.Ona mnohá Ó se v této knížce pouze diví, protože vysvětlit z toho všeho nelze vůbec nic.
STÁHNOUT ČÍST
Krásný svět - Pudinkové nebe v ústech: lepší nedělní ...
V ústech existuje více než 700 druhů bakterií - v takové míře odlišnosti je nutné, aby v nich byli jak hrdinové, tak i darebáci. Ústní bakterie, o kterých si myslíme, že jsou vždy „škodlivé", jsou po celou dobu dokonce i ve zdravých ústech, ale jejich počty jsou regulovány přítomností bakterií prospěšných.
Svět v ústech - luxor.cz
Kapitulace, vlajky, oslavy. Během druhé světové války a především na jejím konci vznikly miliony fotografií. Některé se staly dokonce natolik ikonickými, že byly přeměněné v pomníky. Příběhy za několika památnými snímky připomínáme k 75. výročí konce války.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY