Vražda mezi námi eBook

Fatimma.cz Vražda mezi námi Image

INFORMACE

Vražda mezi námi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ann Granger. Přečtěte si s námi knihu Vražda mezi námi na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Vražda mezi námi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,34 MB

ISBN: 9788072464029

POPIS
Čtvrtý případ Meredith Mitchellové a Alana Markbyho.Eric Schuhmacher, bývalý švýcarský hokejista, se rozhodl přestavět Springwood Hall, ležící kousek od historického města Bamford, v moderní elegantní hotel s restaurací. Proti jeho úmyslu se však bouří místní obyvatelé. Slavnostní otevření hotelu neproběhne úplně hladce, ve sklepě přestavěné budovy je totiž nalezeno tělo ženy. Jaké děsivé události ještě skrývá nově otevřený elegantní hotel?
STÁHNOUT ČÍST
Vražda mezi námi - Ann Granger | KOSMAS.cz - vaše ...
Nejvetsi zlo 02x04 Nevyřešené vraždy. ... Nejpodivnější případy forenzních znalců Vražda na hřbitově+Střelba dokument - Duration: ... Monstra mezi námi 70,161 views.
GRANGER, Ann : Vražda mezi námi
4. kniha v sérii Mitchellová a Markby. O čem je kniha Vražda mezi námi? Čtvrtá kniha nové řady klasických anglických detektivek. Eric Schuhmacher, bývalý švýcarský hokejista, se rozhodl přestavět Springwood Hall, ležící kousek od historického města Bamford, v moderní elegantní hotel s restaurací.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY