Postoj A+ eBook

Fatimma.cz Postoj A+ Image

INFORMACE

Postoj A+ je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ilja Grzeskowitz. Přečtěte si s námi knihu Postoj A+ na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Postoj A+.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,33 MB

ISBN: 9788073066130

POPIS
Ať už věříte, že uspějete, nebo že neuspějete, v každém případě budete mít pravdu. Vše záleží na vašem vnitřním naladění, na správném postoji. Mějte sebedůvěru a buďte trpěliví, převezměte odpovědnost za svůj život, držte se cesty, již jste si vytyčili, a každý den na ní udělejte aspoň jeden krok kupředu. Vydejte se ve stopách lidí, kteří něco dokázali, jako Tiger Woods nebo Bruce Springsteen, a nechte si od nich poradit. Ilja Grzeskowitz vás seznámí se svou osvědčenou a prověřenou metodou, jak pomocí několika jednoduchých a lehce aplikovatelných pravidel dosáhnout úspěchu a spokojenosti. Kniha je zaměřená prakticky. Bude vás inspirovat a motivovat.
STÁHNOUT ČÍST
Postoj | Slovník cizích slov
Ratingová agentúra Standard & Poor's (S&P) potvrdila Slovensku dlhodobý rating na úrovni A+ so stabilným výhľadom. Informovalo o tom dnes Ministerstvo financií (MF) SR. ... Používaním webstránky denník Postoj súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií Rozumiem.
Knihy Ilja Grzeskowitz | Dobré Knihy.cz
Postoj A+ je životní filozofie, která ovlivňuje naše myšlení, rozhodování a naše jednání. Jejím základem je 7 klíčů k úspěchu, jež tvoří podstatu tohoto podivuhodného vnitřního postoje.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY