Postoj A+ eBook

Fatimma.cz Postoj A+ Image

INFORMACE

Hledáte knihu Postoj A+? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Ilja Grzeskowitz? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Postoj A+.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

ISBN: 9788073066130

POPIS
Ať už věříte, že uspějete, nebo že neuspějete, v každém případě budete mít pravdu. Vše záleží na vašem vnitřním naladění, na správném postoji. Mějte sebedůvěru a buďte trpěliví, převezměte odpovědnost za svůj život, držte se cesty, již jste si vytyčili, a každý den na ní udělejte aspoň jeden krok kupředu. Vydejte se ve stopách lidí, kteří něco dokázali, jako Tiger Woods nebo Bruce Springsteen, a nechte si od nich poradit. Ilja Grzeskowitz vás seznámí se svou osvědčenou a prověřenou metodou, jak pomocí několika jednoduchých a lehce aplikovatelných pravidel dosáhnout úspěchu a spokojenosti. Kniha je zaměřená prakticky. Bude vás inspirovat a motivovat.
STÁHNOUT ČÍST
Postoj A+ - vufind.mzk.cz
Ať už věříte, že uspějete, nebo že neuspějete, v každém případě budete mít pravdu. Vše záleží na vašem vnitřním naladění, na správném postoji.
Postoj A+ - Ilja Grzeskowitz | KOSMAS.cz - vaše ...
Podobné jednotky. 30 pravidel vítězů : pro úspěch a naplněný život / Hlavní autor: Schäfer, Bodo, 1960- Vydáno: (2016) Ego je váš nepřítel : jak zkrotit přebujelé já a prosadit se / Hlavní autor: Holiday, Ryan, 1987- Vydáno: (2017) Soud a úsudek / Hlavní autor: Sulková, Jarka, 1956- Vydáno: (2016)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY