Matematika pro střední školy 2. díl eBook

Fatimma.cz Matematika pro střední školy 2. díl Image

INFORMACE

Hledáte knihu Matematika pro střední školy 2. díl? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je M. Cizlerová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Matematika pro střední školy 2. díl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,80 MB

ISBN: 9788073582081

POPIS
Další díl učebnicové řady Matematika pro střední školy přináší srozumitelným a poutavým způsobem učivo, které svým rozsahem zahrnuje výrazy, lineární i kvadratické rovnice, nerovnice a jejich soustavy a další typy rovnic a nerovnic. Nepostradatelné motivační texty zasazují učivo do historického či praktického rámce. Koncepce učebnice umožňuje studentům lépe si učivo zapamatovat a následně nabyté poznatky využít v praxi.
STÁHNOUT ČÍST
Matematika pro střední školy 1.díl od 206 Kč - Heureka.cz
Učebnicová sada Matematika pro střední školy - 6. díl: Stereometrie je členěna do následujících tematických celků: •Základní stereometrické pojmy •Polohové vlastnosti •Metrické vlastnosti •Tělesa KOMU JE PRACOVNÍ SEŠIT URČEN Publikace je vhodná pro:
Matematika pro střední školy 1 díl - Vyhledávání na Heureka.cz
Matematika pro střední školy 7.díl A Pracovní sešit Sedmý díl učebnicové řady je tvořen dvěma částmi - analytickou geometrií v rovině (část A) a analytickou geometrií v prostoru (část B). Část A je věnována práci se souřadnicemi, operacím s vektory a rovnicím lineárních útvarů v rovině.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY