Rekonstrukce podlah eBook

Fatimma.cz Rekonstrukce podlah Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rekonstrukce podlah! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rekonstrukce podlah a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Rekonstrukce podlah.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,25 MB

ISBN: 8073661021

POPIS
Dům, to jsou stěny, strop a – podlaha, na níž vyrůstá celý byt. Proto ať už pokládáte podlahu novou, nebo hodláte opravovat tu stávající, je třeba vše důkladně zvážit a promyslet. Je to krok na další desítky let. Základem je získat co nejvíce informací, aby vaše rozhodnutí bylo správné. Nechte se proto autorem této knihy provést jednotlivými druhy podlah, seznamte se s jejich skladbou a materiály vhodnými pro každou vrstvu podlahy. Dřevěná podlaha, plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum? Se získanými znalostmi snadno zvolíte ten nejvhodnější z doporučených postupů pro opravu, rekonstrukci i renovaci podlahy ve vaší domácnosti. Zjistíte, podle čeho zhodnotit stav podlahy, jak si počínat při sanaci vlhkosti, pokládce tepelné nebo zvukové izolace. Spolu s autorem tak můžete postupovat krok za krokem – od přípravné fáze až po finální úpravu. Pokud si na opravu netroufáte sami, zvolte dodávku na klíč. V knize se dočtete, na co si dát pozor při výběru dodavatelské firmy, ale i zda je třeba k provedení podobné rekonstrukce stavební povolení. Opomenuta nezůstala otázka financování rekonstrukce ani rady pro případnou reklamaci. Základní informace získá i zájemce o renovaci historických podlah v památkově chráněných objektech.
STÁHNOUT ČÍST
Rekonstrukce podlahy v paneláku | Rekonstrukce bytů Praha
Naše společnost se specializuje na opravy a rekonstrukce betonových, drátkobetonových i epoxidových průmyslových podlah. Vaše podlahy budou opět jako nové.
Vyrovnávací podsyp suchých plovoucích podlah | Liapor.cz
Rekonstrukce podlah provádíme na klíč - od strhnutí starých podlah, odvozu odpadu, vyrovnání podkladu, výroby podkladových roštů, přes důkladnou renovaci krytin, moření, přebroušení, vytmelení až po finální úpravu laky nebo oleji.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY