Nejvýznamnější čeští spisovatelé eBook

Fatimma.cz Nejvýznamnější čeští spisovatelé Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nejvýznamnější čeští spisovatelé! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nejvýznamnější čeští spisovatelé a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Nejvýznamnější čeští spisovatelé.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,33 MB

ISBN: 9788088368106

POPIS
Přehledně zpracovaný přehled učiva pro pedagogy podle potřeb žáků. Přehledová tabulka učiva – Přehled českých spisovatelů zpracovaný do přehledného souhrnu. Celkem 24 autorů, jejich život a nejvýznamnější díla pro snadné zapamatování. Tabulka je dobrým pomocníkem do hodiny literatury na druhém stupni základní školy.Přehledová tabulka slouží pro žáky prvního a druhého stupně. Přehledová tabulka je pomocníkem pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebamiPřehledová tabulka je vhodná pro žáky připravující se na víceletá gymnázia
STÁHNOUT ČÍST
10 nejslavnějších spisovatelů a jejich nejznámější díla ...
Nejvýznamnější čeští spisovatelé - Přehledová tabulka učiva . Přehledně zpracovaný přehled učiva pro pedagogy podle potřeb žáků. Přehledová tabulka učiva - Přehled českých spisovatelů zpracovaný do přehledného souhrnu. Celkem 24 autorů, jejich život a nejvýznamnější díla pro snadné zapamatování.
Česká literatura první poloviny 20. století - český jazyk ...
HUTAŘOVÁ, I. - HANZOVÁ, M. Současní čeští spisovatelé knih pro děti a mládež. Praha: Ústav pro informace ve vzdělávání. 155 s. ISBN 80-211-0461-9. HUTAŘOVÁ, I. Součastní čeští spisovatelé knih pro děti a mládež. 2. část. Praha: Ústav pro informace ve vzdělávání, 2007. 113 s. ISBN9778-80-211-0545-4.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY