Den hněvu eBook

Fatimma.cz Den hněvu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Den hněvu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Den hněvu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Den hněvu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,50 MB

ISBN: 8020409203

POPIS
Historický román s detektivní zápletkou, která se točí kolem základního konfliktu logického myšlení a víry v nadpřirozeno, je napínavým čtením v nejlepší tradici Jména růže Umberta Eca. Odehrává se v odlehlém koutě Šlesvicka-Holštýnska na samém sklonku 17. století, v době, kterou Nostradamus ve svém proroctví označil za "konec světa", a řeší záhadu série brutálních vražd, obestřených tajemstvím černé magie a náboženské mystiky.
STÁHNOUT ČÍST
AUST, Kurt : Den hněvu
Slavnostním ceremoniálem vrcholí v pondělí odpoledne přesun velvyslanectví USA v Izraeli z Tel Avivu do historického Jeruzaléma. Stane se tak z rozhodnutí prezidenta Donalda Trumpa, který loni v prosinci uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele. Proti přesunu protestují Palestinci a kvůli tomu vyhlásili pondělí za „den hněvu".
Recenze filmu Den hněvu / Vredens dag (1943) | Kinobox.cz
Příklad věty s "Den hněvu", překlad paměť add example cs 24 Vizte, aodplata přichází rychle na obyvatele země, den hněvu , den spálení, den pustošení, bpláče, truchlení a bědování; a jako vichřice to přijde na veškerou tvář země, praví Pán.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY