Den hněvu eBook

Fatimma.cz Den hněvu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Den hněvu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Den hněvu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Den hněvu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,66 MB

ISBN: 8020409203

POPIS
Historický román s detektivní zápletkou, která se točí kolem základního konfliktu logického myšlení a víry v nadpřirozeno, je napínavým čtením v nejlepší tradici Jména růže Umberta Eca. Odehrává se v odlehlém koutě Šlesvicka-Holštýnska na samém sklonku 17. století, v době, kterou Nostradamus ve svém proroctví označil za "konec světa", a řeší záhadu série brutálních vražd, obestřených tajemstvím černé magie a náboženské mystiky.
STÁHNOUT ČÍST
PÁTEK Den hněvu ulice | 25. 2. 2011 | Britské listy
Hamas na pátek vyhlásil den hněvu a vyzval Palestince k protestním akcím. Ty se mají konat ve městech na Západním břehu Jordánu a také v Pásmu Gazy, u hranice s Izraelem. Izrael omezil vstup do mešit na Chrámové hoře na palestinské muže starší 40 let a na Palestinky.
PÁTEK Den hněvu ulice | 25. 2. 2011 | Britské listy
Dies irae (latinsky "Den hněvu") je slavný latinský hymnus ze třináctého století, jeho autorem byl italský františkán Tommaso da Celano (asi 1200 -- asi 1260). Soudí se, že jde o ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY