Plynové spotřebiče v domácnosti - Údržba, provoz eBook

Fatimma.cz Plynové spotřebiče v domácnosti - Údržba, provoz Image

INFORMACE

Plynové spotřebiče v domácnosti - Údržba, provoz je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jaroslav Dufka. Přečtěte si s námi knihu Plynové spotřebiče v domácnosti - Údržba, provoz na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Plynové spotřebiče v domácnosti - Údržba, provoz.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,29 MB

ISBN: 8071691496

POPIS
Publikace je určena všem, kteří se chtějí stát uživateli některého z topných plynů v rodinném domku, bytě, obchodě, opravně, anebo plynové spotřebiče již používají a chtějí je vyměnit za nové. Dává rady i ke zřízení plynového rozvodu a nejvíce prostoru věnuje spotřebičům používaným v běžném provozu. Z hlediska ekonomického i technického popisuje nejvhodnější systémy a spotřebiče do různých typů domů a bytů. Uvádí také neobvyklé řešení a doplňky, které zpříjemní používání a údržbu plynových spotřebičů.
STÁHNOUT ČÍST
Ekonomika a provoz domácnosti (TE2BP_EPD)
Plynové spotřebiče v současnosti využívá většina domácností, firem a dalších organizací. Zajištění bezproblémového chodu plynových spotřebičů, plynových a elektrických kotlů je na prvním místě, proto se na nás obraťte s žádostí o provedení pravidelného servisu, oprav nebo revizí těchto zařízení.
Plynové spotřebiče - instalatérské práce v Praze a ...
Nejběžnější plynové spotřebiče nesou značky Karma a Moratop Nejběžnější plynové spotřebiče v českých domácnostech mají značky Karma a Moratop. Například plynový ohřívač vody, který nese značku Karma už několik desítek let, se tak vžil do povědomí, že se stal synonymem pro všechny ohřívače.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY