Příběhy pro malé čtenáře eBook

Fatimma.cz Příběhy pro malé čtenáře Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příběhy pro malé čtenáře! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příběhy pro malé čtenáře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Příběhy pro malé čtenáře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,89 MB

ISBN: 9788021093195

POPIS
Sbírka pracovních listů "Příběhy pro malé čtenáře" (2. díl) navazuje na sbírku Moje první čtení (1. díl) a předchází sbírce Pohádky pro nejmenší (3. díl). Příběhy lze zařazovat od druhé poloviny školního roku pro 1. třídu, lze s nimi pracovat i ve druhé, resp. třetí třídě základní školy. Pracovní listy vznikly jako reakce na běžné situace ve třídě i mimo školu nebo jako reakce na události roku. Vedou k práci s textem, pochopení významu slov, rozšiřování slovní zásoby.
STÁHNOUT ČÍST
Dyslexie - Detektivní úkoly pro malé čtenáře - - Megaknihy.cz
Umělkyně, sportovkyně, vědkyně, političky a další velké osobnosti, které se nesmazatelně zapsaly do historie, inspirují malé i velké čtenáře snít velké sny. Pro správné fungování tohoto webu používáme soubory cookie.
Dyslexie - Detektivní úkoly pro malé čtenáře od 154 Kč ...
Sbírka pracovních listů "Příběhy pro malé čtenáře" (2. díl) navazuje na sbírku "Moje první čtení" (1. díl) a předchází sbírce "Pohádky pro nejmenší" (3. díl). Příběhy lze zařazovat od druhé poloviny školního roku pro 1. třídu, lze s nimi pracovat i ve druhé, resp. třetí třídě základní školy. Prac
SOUVISEJÍCÍ KNIHY